توليد انواع مخازن
 
نويسندگان
جستجو
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 36
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 2926

مخازن بتوني

مخازن آب بتوني و مخازن آب فرومايه سيمان عموماً قوي و ماندگار هستند. آنها بسيار سنگين و دشوار هستند. مخزن 5000G حدود 8 تن وزن دارد. مخازن آب بتوني اغلب در زير زمين نصب مي شوند اما مخازن كوچكتر براي سطح زير زمين در دسترس هستند.

مخازن آب بتوني جديد غالباً مزه ها را منتقل مي كنند و ممكن است آهك را در نتيجه آب pH را آب بكشند. بر اين اساس ممكن است اين مخازن آب بتوني قبل از استفاده شسته شوند.
 
مخازن آب بتوني كه به صورت كامل در سايت تحويل داده مي شوند ، از كاميون و بر روي پايه ماسه اي آماده شده جابجا مي شوند. اين مخازن گاهي اوقات در يك يا سه قطعه قرار دارند. بخش هاي بتوني در درجه اول با يك حلقه آب بندي لاستيك يا مصنوعي يا نوعي از درزگير مهر و موم مي شوند. سپس درزگير به قسمت داخلي مخزن در محل اتصال اعمال مي شود تا از نشت آب جلوگيري شود.

ترك خوردگي و نشت يكي از رايج ترين شكاياتي است كه مخازن بتوني متحمل آن مي شوند. تا زماني كه مخزن تخليه شود ، مي توان ترك ها را تعمير كرد. در برخي موارد بد ، بوش پلاستيكي مورد نياز است كه مي تواند بسيار گران باشد.

استاندارد مخازن بتوني ميزان مشخصي از نشت را امكان پذير مي كند ، در حالي كه استاندارد مخازن پلاستيكي امكان نشتي را نمي دهد.

مخازن پلاستيكي

محبوب ترين نوع مخزن آب در NZ مخزن آب پلاستيك با چرخش است. اين مخازن توسط برخي از توليد كنندگان با استفاده از اين فرآيند براي بيش از 20 سال ساخته شده اند. مخازن پلاستيكي و آسترهاي پلاستيكي بايد از موادي ساخته شوند كه حداقل از استاندارد مواد غذايي برخوردار باشند (مطابق با AS / NZS 2070: قسمت 1 و قسمت 8 استانداردهاي استراليا براي تماس با مواد غذايي) و در صورت استفاده از آب براي مصرف انسان مواد پلاستيكي در واقع بايد مطابق با استاندارد آب آشاميدني (AS / NZS4020: 2002 استاندارد آب آشاميدني (آشاميدني)) باشد. صنعت قالب گيري چرخشي از معدود صنايعي است كه داراي يك استاندارد جامع است كه هم مواد اوليه مورد استفاده را در بر مي گيرد ، هم ساخت و كار ساخت مخازن آب تكميل شده را شامل مي شود.

مخزن پلي اتيلن ايستا پليمر شريف

پلي اتيلن (پلي) ماده مخزني غير خورنده است كه براي ماندگاري طولاني طراحي شده است. پلي اتيلن زنگ زدگي نخواهد كرد و در طول عمرشان از فلز و بتن رنج مي برد. مخازن پلي اتيلن سبك و قابل حمل هستند - بدون تجهيزات سنگين مورد نياز.

مخازن پلي استر معمولاً در يك قطعه واحد ساخته مي شوند. در جايي كه بخشي از مخزن با هم جوش داده شده است ، هيچ اتصالي يا درز ندارند و از هيچ درزگير براي اتصال هر قسمت از مخزن به يكديگر استفاده نمي شود.

Promax فقط از موادي استفاده مي كند كه مطابق با مخازن ذخيره سازي پلي اتيلن AS / NZS4766: 2002 براي آب و مواد شيميايي هستند كه مانع از رشد جلبك ها مي شوند. انتقال نور يك مشكل بالقوه است كه مخازن فايبرگلاس نياز به مديريت آن دارند.

مخازن پلي اتيلن در پايان عمر قابل بازيافت هستند. پلاستيك بازيافتي نمي تواند مخازن آب ايجاد كند زيرا مقررات آب قابل شرب فقط اجازه استفاده از پلاستيك هاي باكره را مي دهد. با اين حال ، بسياري از برنامه هاي محصول ديگر براي پلاستيك بازيافت شده وجود دارد. پلاستيك بازيافتي مي تواند از محافظت در برابر آفتاب و گرما جديد برخوردار باشد و در ادامه از يك زندگي طولاني ديگر لذت ببريد.

مخزن پليمري

موادي كه مخزن شما از آن ساخته شده است ، بيشتر مربوط به اولويت شخصي است. نه بتن و نه پلاستيك برنده مطلق نيست. مخازن پلاستيكي نسبت به بتن ، ماندگارتر و نصب آن بسيار با صرفه تر است.

مخازن بتوني

مخازن بتوني توسط يك فرآيند قالب ريزي شده (يا پيش ساخته) يا يك فرآيند گچ ساخته شده ايجاد مي شوند. مخازن پلاستيكي Promax بسيار قوي تر و با دوام تر هستند.

 

طرفداران

   مخازن گالوانيزه ايستا پليمر شريف يا مخازن پلي اتيلن قوي را مي توان در زير زمين دفن كرد. از نظر زيبايي شناسي ، دفن كردن آن چيزي است كه مي تواند لكه اي در منظره باشد.
    به دليل ارزش عايق بتن ، آب سردتر را نگه مي دارد.

 

    محل شما بايد به يك hiab يا مشابه دسترسي پيدا كند ، در غير اين صورت مخزن در سايت ساخته مي شود.
    جابجايي رسانه هاي جديد به مخزن كار ساده اي نيست.
    مخزن ممكن است در اثر زلزله آسيب ديده باشد.
    آنها نسبت به مخازن پلاستيكي براي خريد و نصب گران تر هستند.

 

 

مخازن پلاستيكي

مخازن پلاستيكي از پلي اتيلن با مواد غذايي با ثبات در اشعه ماوراء بنفش ساخته مي شوند.

طرفداران

    مخازن پلاستيكي به راحتي در موقعيت مانور قرار مي گيرند.
    نسبتاً مناسب براي جابجايي محلهاي خروجي بسيار ساده است.
    از آنجا كه آنها مي توانند كمي خم شوند ، مخازن پلاستيكي مي توانند در برابر زلزله مقاومت كنند.
    آنها نسبت به مخازن بتوني براي خريد و نصب بسيار مقرون به صرفه هستند.
    مخازن راه راه Promax را مي توان تا 1 متر در زمين دفن كرد

    مخازن ذخيره سازي پلاستيك را نمي توان به طور كامل دفن كرد ، اما مي توانيد به آنها كمك كنيد تا آنها را با كاشت مخفي كنيد.

محصول پيشنهادي: دريچه منهول ايستا پليمر شريف

تعميرات و نگهداري

جاي تعجب نيست ، از آنجا كه مخازن آب سال هاي زيادي در نيوزلند بسيار متداول بوده است ، يك صنعت كل وجود دارد كه به تعمير ، نگهداري و تميز كردن آنها اختصاص دارد.

مخازن بتوني بايد هر چند سال يك بار سيمان شستشو داده شود تا در مقابل شسته شدن آهك به داخل آب خنثي شود.

مخازن پلاستيكي به غير از از بين بردن رسوب در هر چند سال يا در صورت نياز ، نياز به حداقل نگهداري دارند.

ملاحظات ديگر

وقتي مخزن جديدي قرار مي دهيد بايد به اين فكر كنيد كه چگونه آب را تميز نگه مي داريد. آلاينده هاي روي بام شما خواهد شد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۸:۲۰ ] [ آي آر مخزن ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

آي آر مخزن توليد كننده انواع مخازن آب شرب، مخازن اسيدي، مخازن سوخت، مخازن كامپوزيت، گالوانيزه، پلي اتيلن و ... تلفن تماس: 02144787172
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب