توليد انواع مخازن
 
نويسندگان
جستجو
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 2928

كي از دستكش هاي بسيار مورد استفاده در پزشكي و خانگي است.
دستكش يكبار مصرف نايلوني در معاينات پزشكي و فعاليتهاي سرپايي بسيار مفيد هستند. دستكش فريزر به دليل نداشتن پودرهاي بهداشتي و نبود لايه استريل لاتكس باعث ايجاد حساسيت و مشكلي براي دست ها نمي شود و همين امر باعث شده تا عشق و محبت مردم به اين دستكشهاي نايلوني يكبار مصرف منجر شود.
دستكش هاي نايلوني يكبار مصرف از نظر اقتصادي بسيار مرطوب و ارزان از دستكش هاي لاتكس و دستكش هاي پزشكي هستند. اين دستكشها نوار لاستيكي ندارند و به راحتي ، راحت و راحت قابل استفاده است. اين دستكش ها با يك لايه شفاف كه دارند دو برابر دستكش هاي ديگر زيبا هستند و در هنگام استفاده به راحتي بسته مي شوند.


دستكشهاي نايلوني يكبار مصرف به دو شكل موجود است:2) دستكش نايلوني يكبار مصرف در بسته هاي مختلف موجود در فروشگاه ها و مراكز خريد.
2) دستكش نايلون يكبار مصرف بر اساس قيمت و گرم فروخته مي شود. مي توان اظهار داشت كه كيفيت دستكش را نيز مي توان براساس دماي آنها تعيين كرد.

دستكش يكبار مصرف فريزري

مزاياي دستكش يكبار مصرف فريزري

با توجه به شيوع ويروس تاج و افزايش عرضه و تقاضا براي فريزر يكبار مصرف و دستكش كارتن ، توليد كنندگان و توزيع كنندگان مي توانند به طور قانوني قيمت را افزايش دهند ، دقيقاً همين اتفاقي است كه افتاده است و قيمت ماسك ، دستكش و ساير مواد بهداشتي. اين افزايش چند برابر شده است. ساني پلاست هيچ قيمتي را افزايش نداده و شروع به توليد و توزيع انواع دستكش پلاستيكي با قيمت معمولي قديمي و با توجه به قيمت مواد اوليه پتروشيمي كرده است.

در همين راستا ، Sunny Plast اقدام به توليد دستكشهاي يكبار مصرف كارتن 100 قطعه به نام Sampack كرده است كه دقيقاً مانند جعبه دستمال كاغذي است و كاربرد آن بسيار آسان است.
در داخل هر جعبه دستكش پلاستيكي يكبار مصرف 100 دستكش يكبار مصرف قرار دارد. دستكش يكبار مصرف فريزر يكي از مهمترين موارد مراقبت هاي بهداشتي است. رعايت اصول بهداشتي در موارد غذايي و بهداشتي شرط اساسي كار است.

با استفاده از دستكش هاي پلاستيكي يكبار مصرف ، كه بسيار ارزان هستند و مي توانيد بلافاصله پس از استفاده آنها را دور بيندازيد ، گاهي اوقات مقدار مواد با مقداري كه براي سلامتي شما دارد قابل مقايسه نيست.

در فروشگاه ايستا پليمر شريف بسته هاي 5 جعبه ارائه مي شود ، در هر جعبه 100 دستكش وجود دارد. خريد دستكش پلاستيكي يكبار مصرف از فروشگاه ما با كمترين قيمت و بالاترين كيفيت امكان پذير است.

داشتن جعبه براي اين محصول استفاده از آن را آسان كرده و از بهداشتي تر مي توان بعد از باز شدن استفاده كرد. علاوه بر حفظ سلامتي خود ، از دستكش يكبار مصرف پلاستيكي ارزان قيمت استفاده كنيد كه از ضربه زدن به مواد مختلف به دست شما جلوگيري مي كند. در برخي موارد ، سلامت محصول و افرادي كه ممكن است از محصول شما استفاده مي كنند را نيز تضمين مي كند.

توجه داشته باشيد كه اين نوع دستكش هاي فريزر بسيار نازك هستند و با تماس با كوچكترين جسم تيز يا فشار و كشش بيش از حد ، مي توان آنها را پاره كرد. بنابراين وقتي ماده اي كه با آن سر و كار داريد بسيار خطرناك يا ميكروبي است ، بهتر است از دستكش هاي يكبار مصرف مانند دستكش لاتكس استفاده كنيد.
آيا سفارش بسته بندي دستكش و درج برند شما امكان پذير است؟

از آنجايي كه ما توليد كننده هستيم و اين كار وقت و تلاش زيادي را مي طلبد ، من قادر نيستم دستكش خود را به بازار عرضه و بفروشم و با توجه به نياز مشتري مقادير مورد نظر خود را توليد يا از قبل توليد مي كنيم.

همه فروشگاه ها به اين دستكش ها احتياج دارند و با يك بازاريابي ساده مي توانيد تعداد زيادي از آنها را بفروشيد ، بنابراين تيم توليد سوني پلاست مي تواند بسته بندي دستكش را به صورت دلخواه تنظيم كرده و مارك شما را روي آن چاپ كند.

همانطور كه گفتيم دستكش جعبه از قبل آماده شده است و شما فقط نياز به ثبت سفارش خود و دريافت دستكش داريد ، اما در صورت داشتن بسته بندي ويژه (فريزر ، جعبه و…) مي توانيد با مشاوران ما به اشتراك بگذاريد. تا شما را به طور كامل راهنمايي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۸:۳۹ ] [ آي آر مخزن ]

دروازه يا گيت ضد عفوني كننده در برابر ويروس Corona قابليت نصب درب ورودي اماكن و معابر و شركتها را دارد. اين خاصيت پليمر استاتيك براي جلوگيري از انتقال ويروس توسط افراد به اماكن عمومي است.

دروازه ضد عفوني كننده به طور موثري ويروس هاي حيوانات و باكتري هاي موجود در سطح لباس و بدن را از بين مي برد.

گيت ضد عفوني كننده در برابر كرونا


موارد استفاده از گيت ضد عفوني كننده

 

از دروازه ضد عفوني كننده مي توان در مكان هاي زير استفاده كرد:
كارخانه ها
بانك ها
مراكز بهداشتي
فروشگاه هاي زنجيره اي
ساختمانهاي مسكوني
مساجد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۴:۱۸ ] [ آي آر مخزن ]

مخزن گالوانيزه پنلي استحكام يافته چيست؟ مخزن گالوانيزه پنلي نيز به مخزن آب مقطع فولادي فشرده شده ، مخزن آب گالوانيزه ، مخزن آب فلزي فشرده ، مخزن ذخيره سازي از فولاد مستطيل شكل ular مخازن ذخيره آب فولاد گالوانيزه گفته مي شود. متعلق به انواع جديدي از مخزن آب است. از پانل هاي تحت فشار هيدروليك ساخته شده است.

ما مخازن آب فلزي گالوانيزه و فلزي زيادي براي فروش داريم. مخازن ذخيره آب پانل ، مخزن آب با استيل خنك ، مخازن آب قابل شرب استيل ، مخازن آب آشاميدني از جنس استنلس استيل ، مخازن ذخيره آب فلزي موجدار ، به ويژه مخزن آب فولادي 20000 گالن. بسياري از مشتريان ما از مخزن فلزي فشرده استفاده مي كنند ، به دليل داشتن تابلو مخزن كه سبك و قابل استفاده است.

مخزن پنلي


ما با توجه به نياز مشتري ، به خصوص 5000 مخزن آب فولاد 5000 گالن قيمت مناسب مي دهيم. بسياري از مشتريان ما 5000 خانه مخزن فولادي گالن براي خانه هاي ما خريداري كرده اند

مخزن پنلي پرفروش ترين مخزن


مخزن پنلي چه چيزي است و چرا اينقدر پرطرفدار شده است؟ در حال حاضر در ايستا پليمر شريف بدين مسئله مي‌پردازيم . نوعي از مخازن فلزي , مخازن از فرآورده گالوانيزه مي‌باشد . آن‌ها قادر است به صورت پنل ايجاد شود . جهت ساخت پنلها ابتدا جزء‌جزء‌كردن و نظارت و بررسي هاي حتمي مبتني بر استاندارها بايستي صورت گيرد . بعد با قابل انعطاف افزاهاي مشابه سازي و بررسي هاي آزمايشگاهي مخازن را ايجاد مي كنند .


اشكال مختلف مخازن پنلي


1 . مخزن پنلي گالوانيزه گرم
2 . مخزن پنلي گالوانيزه سرد
3 . مخزن گالوانيزه پوشش دار
مخازن گالوانيزه دارنده پوشش , مي‌تواند در تماس با آب‌ آشاميدني قرار گيرد و با تيتر مخزن آب‌آشاميدني مورد به كار گيري قرار گيرد . ايجاد اين جور مخازن با مراحل جاذبه هيدروليك است و تمامي برش هاي آن با دستگاه واترجت انجام ميشود . اين جور مخازن با پيچ و مهره به نيز متصل ميگردند . به فوندانسيون كمربندي نيازي ندارد در فيض هزينه آخري مخزن كاهش مييابد .


سرعت در اجرا و اتوبار سهل و آسان مخزن پنلي گالوانيزهبه كار گيري از ورق هاي فلزي در ساخت مخزن پنلي در شرايط گرم و يا اين كه سرد , باعث ميشود مخازن قابل انعطافي ساخت شود . بدين خواسته كه نصب و اجراي سادگي خواهد داشت . چون به صورت پنلي مي باشد و در محل اجرا با پيچ و مهره به صورت يكدست به يكديگر وصل ميشود . آن‌ها‌را ميتوان تا طول 4 متر نيز فعال سازي كرد و نصب سادگي داراست . مخازن از گونه گالوانيزه گرم در دو طرف , در قبال عامل ها محيطي مضاعف مقاوم مي‌باشند . در بعدها و طول هاي متفاوت قابليت و امكان اجرا دارا هستند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۵:۰۶ ] [ آي آر مخزن ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

آي آر مخزن توليد كننده انواع مخازن آب شرب، مخازن اسيدي، مخازن سوخت، مخازن كامپوزيت، گالوانيزه، پلي اتيلن و ... تلفن تماس: 02144787172
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب