تانكر آب يا مخزن آب يك ظرف بزرگ براي ذخيره‌ كردن آب است. بشر همواره در طول تاريخ به يك تانكر آب، براي ذخيره‌ و جمع آوري كردن آب براي آشاميدن، آبياري درختان، گياهان و محصولات كشاورزي، خاموش كردن آتش، سيراب كردن دام و طيور خود، ساخت مواد مختلف از جمله شيميايي، صنعتي، پخت غذا و همينطور بسياري از كارهاي ديگر؛ نيازمند بوده است.

قيمت مخزن آب قيمت وان پلي اتيلن قيمت تانكر آب قيمت منبع آب قيمت مخزن پلي اتيلن

 

فروش مخازن پلي اتيلن در تهران :

 

مخزن پلي اتيلن تهران


در صورتي كه حجم خريد شما مشتريان گرامي در شهرهاي تهران، كرج و ساري بيش از ۸۰۰ هزارتومان باشد هزينه ارسال مخازن و وان هاي پلي اتيلن و پلاستيكي رايگان خواهد بود.

قيمت درج شده مخازن و وان ها، آخرين قيمت محصولات ما مي باشند. در صورتي كه هر گونه تغيير قيمتي بر روي محصولات اعمال شود از همين صفحه اطلاع رساني خواهد شد.

فروش تانكر آب پلي اتيلن در ساير شهرهاي ايران :

خريد هاي مشتريان تانكر آب ساير شهر ها در صورتي كه حجم خريد بيش از هشنصد هزارتومن شود هزينه ارسال توسط باربري تا دفتر باربري در شهرستان رايگان است. براي سفارش هاي زير مبلغ فوق هزينه ارسال برعهده مشتري خواهد بود.

 

مخزن پلي اتيلن چيست؟

 

مخزن پلي اتيلن يكي از انواع مخازن ذخيره سازي آب و مايعات است كه اصلي ترين ماده ي استفاده شده در توليد آن پلي اتيلن است.پلي اتيلن نوعي پليمر است كه از تركيب كربن و هيدروژن ساخته شده است. در حال حاضر پرفروشترين مخازن ذخيره سازي در ايران مخازن پلي اتيلني هستند

دلايل جايگزيني مخازن پلي اتيلن با مخازن فلزي

به دليل ويژگي ها و مزاياي مخازن پلي اتيلن نظير مقاومت در برابر خوردگي و فرسايش-قابليت نصب و جابه جايي آسان-قيمت كمتر-نظافت و شستشوي آسان تر- وزن كم و طول عمر بسيار بالا و... بسياري از مشتريان درحال جايگزني مخازن فلزي و يا بتني با مخازن پلي اتيلني هستند.

 

آيا مي توان آب شرب را درون مخزن آب پلي اتيلن ذخيره سازي كرد؟

بله. در حال حاضر بهترين گزينه براي ذخيره سازي آب شرب در جهان، مخازن پلي اتيلني هستند. البته به شرطي كه از مواد با كيفيت و غير بازيافتي در توليد آنها استفاده شده باشد. پس در هنگام خريد اولاً از برند و فروشگاه معتبري خريداري كنيد و ثانياً گواهي نامه هاي استاندارد و بهداشتي محصول را درخواست و استعلام نماييد.

 

چرا قيمت مخزن پلي اتيلن بعضي از شركت ها نسبت به نرم بازار پايين تر است؟

استفاده از مواد اوليه بي كيفيت و بازيافتي، گارانتي و خدمات پس از فروش غير واقعي، كمتر بودن حجم واقعي مخزن با حجم اسمي آن، عدم رعايت استانداردها صنعتي و بهداشتي و ... از جمله عوامل اصلي قيمت پايين تر مخازن پلي اتيلن بعضي از برندها در بازار است.

از كجا و چگونه مخزن پلي اتيلن بهداشتي و با كيفيت خريداري كنيم؟

اگر به دنبال خريد مخزن پلي اتيلن با كيفيت و بهداشتي به همراه گارانتي و خدمات پس از فروش واقعي با خدمات حمل رايگان و ارسال فوري هستيد فروشگاه مخزن آب دات كام به عنوان تنها فروشگاه آنلاين مخازن پلي اتيلن در ايران يكي از بهترين گزينه ها خواهد بود. در فروشگاه ايستا پليمر شريف به صورت اينترنتي، تلفني و حضوري امكان خريد با خدمات ارسال به سراسر كشور وجود دارد.

منبع: https://makhzaneab.com