توليد انواع مخازن
 
نويسندگان
جستجو
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 20
دیروز : 42
افراد آنلاین : 1
همه : 2864

كاشي ضد اسيد

كاشي ضد اسيد توليدي شركت ايرانيان ايستا پليمر شريف از ديگر محصولات شركت ايرانيان ايستا پليمر شريف ميباشد. كاشي ضد اسيد براي جلوگيري از خوردگي كاشي در برابر اسيد و قليا ميباشد. ممكن است در مكانهايي امكان وجود ديگر مصالح و ملات ضد اسيد وجود نداشته باشد و مجبور باشيم كه در آنجا فقط از كاشي هاي ضد اسيد استفاده كنيم.

آجر ضد اسيد - ملات ضد اسيد

آجر ضد اسيد يكي ديگر از مصالح و ملات ضد اسيد با داشتن مقاومت شيمايي بسيار بالا، محافظت خوبي در برابر تنش هاي مكانيكي و حرارتي ايجاد مي كنند. در شرايطي كه تنش هاي شيميايي، حرارتي و سايشي در كنار هم باشند لاينينگ ها و پوشش هاي معمول و حتي آلياژ هاي فلزي مقاوم نيز كارآمد نخواهد بود. در اين شرايط آجرهاي سراميكي بهترين انتخاب جهت لاينينگ تجهيزات مي باشند كه بيش از چند دهه است توانمندي خود را به اثبات رسانده اند.

محصول مرتبط: پوشش ضد رطوبت


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۰:۴۴ ] [ آي آر مخزن ]

معايب و مضرات كفپوش اپوكسي رزين

مزايا و معايب كفپوش اپوكسي موضوعي است كه قبل از خريد كفپوش اپوكسي بايد آنها را بشناسيم. كفپوش هاي ترموست پليمري امروزه بيشترين كاربرد را در صنايع پوشش دارا مي باشند. اين پوشش ها با توجه به نوع كاربري، در كنار مزايايي كه دارند، داراي معايب و مضرات نيز مي باشند. از جمله مزايا و معايب كفپوش اپوكسي اين است كه رزين اپوكسي و كفپوش هاي اپوكسي بيشترين كاربرد را در حوزه كفپوش صنعتي به خود اختصاص داده اند. اين كفپوش ها در كنار ايجاد مقاومت خوردگي سطح وفراهم نمودن آب بندي، داراي شكنندگي بالايي مي باشند. كفپوش هاي اپوكسي با توجه به سطح پوشش داده شده و ضخامت اجرايي مي توانند دستخوش مشكلات فراواني گردند.

به صورت كلي سطوح بتني در طول زمان به مرور دچار سايش مي شوند. اين سايش در صورتيكه در محيط هاي صنعتي باشد شدت بالاتري دارد. كفپوش هاي اپوكسي با ضخامت اندك نه تنها مي توانند مقاومت سايشي سطح را بهبود دهند، بلكه مي توانند تا حد بالايي از نفوذ رطوبت به سطح جلوگيري نمايند. از ديگر مزاياي استفاده از كفپوش هاي اپوكسي، ايجاد محيطي عاري از هر گونه غبار مي باشد. اين كفپوش ها به صورت گسترده اي در صنايع مورد كاربرد مي باشند. كفپوش هاي اپوكسي قابليت تغيير بالا در ماهيت خود را دارا مي باشند.

محصول پيشنهادي: پوشش ضد حريق


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۲:۵۶ ] [ آي آر مخزن ]

پلي آميد 6 و پلي اميد 66 – PA6/PA66

خانواده پلي آميد ها با كدهايي مانند 6، 11، 12، 66، 46 و 69 نامگذاري و شناخته مي شوند. مثلا پلي آميد 6 يا پلي آميد 66 از اين خاناوده هستند. اين عدد نشان دهنده نوع و تعداد زنجيرهاي پليمري در ساختار شيميايي است. اين نامگذاري چندان آسان و آشنا نيست.
در خانواده پلي آميد ها دو گريد پلي آميد 6 و پلي آميد 66 بسيار پر استفاده هستند. ساير اعضاي خانواده پلي آميد براي كاربردهاي خاص مانند دماي كاربري بالا يا تغييرات دمايي شديد و يا رطوبت استفاده مي شوند. انواع پلي آميد شفاف و با پايه گياهي نيز وجود دارد.

محصول پيشنهادي: كفپوش اپوكسي

براي توليد قطعات ماشين آلات پلي آميد معمولا با الياف شيشه و الياف كربن استفاده مي گردد. پلي آميدهاي تقويت شده رفتار و خواص بسيار متفاوتي را از خود نشان مي دهند. در اينجا به پلي آميد 6 و پلي آميد 66 به صورت خالص پرداخته مي شود.

تفاوت ميان پلي آميد 6 و پلي آميد 66 چيست؟

مقايسه بين پلي آميد 6 و پلي آميد 66 عبارتند از :
- رطوبت كمتري جذب مي كند
- مدول بالاتري دارد
- مقاومت سايشي بيشتر
- پايداري حرارتي بهتر در كوتاه مدت


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۲:۴۲ ] [ آي آر مخزن ]

پوشش هاي نوين دريايي

پوشش هاي نوين دريايي بر پايه نانو سراميك ها توانايي حفاظت تمامي سطوح چه بيرون آب و چه درون آب را دارا مي باشند. شرايط بسيار خاص آب دريا براي متخصصان كشتي سازي كاملا شناخته شده است. پوشش هاي نوين دريايي بر پايه نانو سراميك ها حفاظت بسيار خوبي در مقابل آب دريا و رسوبات ناشي از تجمع جلبك ها و صدف ها ايجاد مي كند.

محصول پيشنهادي: پوشش ضد حريق

روش هاي تميز كردن سطوح در تماس با آب دريا علاوه بر آسيب رساندن به سطح ضرر زيادي نيز به طبيعت وارد مي كند بنابراين استفاده از پوشش هايي كه نياز به تميز كردن دوره اي سطوح را از بين ببرد هم بسيار مقرون به صرفه است و هم به حفظ طبيعت كمك مي نمايد. امروزه شركت ايرانيان ايستا پليمر شريف با رائه ي پوشش هاي نوين دريايي توانايي محافظت از تمامي سطوح در تماس با آب دريا را براي صنعتگران ايجاد كرده است.

محصول پيشنهادي: ماستيك پلي يورتان

همچنين اينگونه پوشش هاي نوين دريايي توليدي توسط ايستا پليمر شريف علاوه بر حفاظت همه جانبه از سطوح در تماس با آب دريا مي توانند عملكرد كشتي ها و قايق ها را به طور چشم گيري افزايش دهند. پوشش هاي نوين دريايي پاياني بر استفاده از تمامي واكس ها و پوشش هاي داراي طول عمر محدود است. اين پوشش هاي پس از اعمال نياز به پخت دارند و در نهايت به شكل سطحي كاملا شفاف، سخت و صيقلي در مي آيند كه پيوندي قوي با سطح ايجاد كرده است و مي تواند از سطوح در مقابل سخت ترين شرايط دريا به خوبي حفاظت كند. اينگونه پوشش ها چنان مقاوم هستند كه با عوامل شيميايي از جمله اسيد هاي قوي نيز از سطح جدا نمي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۹:۲۲ ] [ آي آر مخزن ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب